Se incarca...

Browser incompatibil

Pentru a putea folosi aplicația trebuie să folosiți unul dintre urmatoarele browsere.

Forum > Q&A Financiar > Examene, Cursuri
Întrebare fără răspuns

0 0

Buna ziua.

113 Vizualizări • Nici un răspunsCreat de PATRANESCU MIHAELA • Ultima actualizare la 10.02.2017 8:10:07

PATRANESCU MIHAELA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Membru

Ma numesc Patranescu Mihaela sunt din Zimnicea ,jud Teleorman si as dori sa ma ajutati va rog cu niste raspunsuri daca nu va suparati.

Sunt asistenta medicala din anul1995 la Spitalul Orasenesc Zimnicea ,am absolvit scoala Postliceala sanitara Victor Babes -Bucuresti in specialitatea Laborator clinic si am lucrat ca asistent medical principal in laboratorul de analize medicale pana in luna decembrie anul trecut.In anul 2014 am mai absolvit inca o scoala posliceala sanitara de asistenti generalisti de 3 ani iar anul trecut am candidat pe un post de asistent medical debutant in sectia obstetrica -ginecologie unde profesez de 2 luni ca debutant peste 4 luni voi trece de stadiul de debutant  si intrebarea mea este gradul principal se pastreaza ? Sau trebuie sa il dau peste 5 ani? Avand 22 ani vechime ca asistent medical in specialitatea laborator ? Mentionez ca am facut si un an voluntariat ca asistent medical generalist la Ambulanta Teleorman .Daca nu se ia in calcul gradul principal dat acum 17 ani ,il pot da inca o data mai devreme fara sa mai astept 5 ani ? Pot obtine o echivalare sau o derogare ? Va multumesc !

10.02.2017 8:10:07 Votează 00

Distribuie