Se incarca...

Browser incompatibil

Pentru a putea folosi aplicația trebuie să folosiți unul dintre urmatoarele browsere.

Forum > Q&A Juridic > Drept Civil Şi Drept Procesual Civil
Întrebare fără răspuns

0 0

reprezentare proces

175 Vizualizări • 1 RăspunsuriCreat de ursu liviu • Ultimul răspuns acum 6 zile de către MOCEANU MADALINA • Ultima actualizare la 11.08.2017 21:26:39

ursu liviu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Membru

Matusa mea are un proces pentru succesiune .Ea fiind in varsta si locuind in alt oras nu poate veni la proces A facut o procura la notariat prin care eu sa o reprezint la proces .Intrebarea mea este cui trebuie sa ma adresez ca sa se stie ca eu o reprezint, sau ma duc in ziua cand este citata cu procura in fata instantei ,Va multumesc.

11.08.2017 21:26:39 Votează 00

Distribuie

•  Va trebui sa va prezentati cu procura in ORIGINAL la termenul de judecata si s-o si depuneti la dosarul cauzei (in original).

Avand in vedere complexitatea unui proces de succesiune este bine sa va ganditi inca de la inceput daca intr-adevar puteti sa va reprezentati BINE si CORECT matusa in procesul respectiv sau daca nu este bine sa apelati la serviciile unui profesionist in domeniu!?

Oricum, neavand facultatea de drept, dvs. nu veti putea formula concluzii verbale cand cauza va ramane in pronntare (cand dosarul se termina!).

Av. Madalina Moceanu

Creat la 14.08.2017 12:54:26 Votează 0 0

Distribuie