Se incarca...

Browser incompatibil

Pentru a putea folosi aplicația trebuie să folosiți unul dintre urmatoarele browsere.

Forum > Q&A Juridic > Drept Civil Şi Drept Procesual Civil
Întrebare fără răspuns

0 0

copil minor

665 Vizualizări • 2 RăspunsuriCreat de petrovan lucretia • Ultimul răspuns acum 5 luni de către petrovan lucretia • Ultima actualizare la 14.02.2018 16:58:48

petrovan lucretia
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pensionar

Buna ziua! Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Copilul meu in varsta de 33 ani a fost casatorit si a avut o fetita .Cand fetita ,Sara Maria,a avut 4,5 luni a murit mama ei, subit. Am crescut fetita pana la varsta de 3 ani, ducand-o la gradinita si era un copil normal, plin de viata, fericit, sanatos. Baiatul s-a recasatorit cand fetita avea 1,5 ani si mai are o fetita de 3 ani,Renata. Cand, Sara Maria a facut aproape 3 ani, au luat-o la ei, sa creasca impreuna, sa fie o familie.De cand au luat-o la ei, nu stiu ce fac, ca Sara Maria a devenit obeza gr.2. este trista, suparata, si sufera de afectiune,la gradinita o duce tot mai rar,nu am voie sa-mi vad nepotica, spunand ca nu le iubesc la fel pe amandoua.Mentionez ca actuala nora este pocaita penticostala iar noi suntem ortodocsi, si spune ca religia ei este mult mai importanta ca a noastra. Spuneti-mi va rog ce sa fac sa-mi pot vedea nepotica pe care am crescut-o si sa-i fac pe parinti sa o duca la medic, sa-i rezolve obezitatea? Multumesc mult!

14.02.2018 16:58:48 Votează 00

Distribuie

•  Pentru a va putea vedea legal nepotica Sara Maria, puteti sa il actionati pe baiatul dvs. in judecata (fiind singurul parinte legal in viata) ptr a va permite sa aveti legaturi firesti cu aceasta....Cat despre mersul la doctor....de asemenea, actionand fiul in judecata sa il oblige instanta sa mearga sa ii trateze obezitatea eventual si depresia micutei Sara Maria.... Av. Madalina Moceanu

Creat la 26.08.2017 14:21:43 Votează 2 0

Distribuie

• "

Pentru a va putea vedea legal nepotica Sara Maria, puteti sa il actionati pe baiatul dvs. in judecata (fiind singurul parinte legal in viata) ptr a va permite sa aveti legaturi firesti cu aceasta....Cat despre mersul la doctor....de asemenea, actionand fiul in judecata sa il oblige instanta sa mearga sa ii trateze obezitatea eventual si depresia micutei Sara Maria.... Av. Madalina Moceanu

"
    MOCEANU MADALINA

Multumesc mult!
    O zi buna!

Creat la 30.08.2017 10:14:15 Votează 0 0

Distribuie