Se incarca...

Browser incompatibil

Pentru a putea folosi aplicația trebuie să folosiți unul dintre urmatoarele browsere.

Forum > Q&A Juridic > Diverse teme juridice
Întrebare fără răspuns

0 0

Vecin sandalagiu

429 Vizualizări • Nici un răspunsCreat de JUDELE CORNELIU • Ultima actualizare la 11.06.2018 21:46:38

JUDELE CORNELIU
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Membru

Daca vecinul meu, cu care de mai mult timp sant in conflict,(am mai multe sesizari la Poitie,pe numele lui, si nu sa luat nici o masura), lociueste fara acte, cumnatul lui a construit o casa tot fara sa fie proprietar,fara domiciliul la adresa respectiva, soacra-sa la fel,sant 3 familii toti rude intre ei, taie gardul viu dintre mine si el,fara sa-mi spuna si mie, a doua oara,si mai mult de atat dar a taiat si crengile care erau indreptate pe partea mea poate fi considerat proprietar?Are dreptul sa taie copaceii? De cca 5-6cm in diametru, Politia a zis sa ma duc cu actele mele  de proprietate la ei, sa poata sa deschida dosar penal pt distrugere. In plus animalul mi-a omorat o pisica care avea pui din rautate,pt faptul ca ia mancat un castravete.CE SA FAC M-AM SATURAT DE ATATA NEDREPTATE! MULTUMESC!  Nu inteleg daca nu este proprietar nu are acte nu este in afara legii?De ce se trage de timp atata?Astept raspuns cat se poate de repede daca se poate sa pot merge cat mai repede la Parchet. Inca o data multumesc frumos!

11.06.2018 21:46:38 Votează 00

Distribuie