Se incarca...

Incompatible browser

Lege5 supports the following browsers

Forum > Q&A Juridic > Diverse teme juridice
Question without answer

0 0

Legea 17/2014

302 Views • 1 AnswersCreated by George • Last answer 2 months ago by Marius • Last update at 3/13/2017 10:24:10 PM

George
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Profesor

Doresc să vând 1,00ha pădure situată în UAT de frontieră. Este necesară obţinerea avizului MAN conform art.3 alin. 1 din Legea 17/2014? (unii notari susţin că trebuie acest aviz, alţii spun că articolul respectiv se referă la teren agricol, nu la teren cu vegetaţie forestieră) 

3/13/2017 10:24:10 PM Vote 00

Share