Se incarca...

Browser incompatibil

Pentru a putea folosi aplicația trebuie să folosiți unul dintre urmatoarele browsere.

Forum > Q&A Juridic > Drept Civil Şi Drept Procesual Civil
Întrebare fără răspuns

0 0

Buna seara

79 Vizualizări • Nici un răspunsCreat de Nicoleta • Ultima actualizare la 30.08.2018 22:07:58

Nicoleta
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Farmacist
Am și eu o întrebare ,acum 5 ani am avut un divorț cu minor copilul mi-a fost încredințat mie , tatăl fiind obligat la pensie alimentara pe care mi-o da când are chef. El fiind recidivist, a făcut pușcărie de vreo 10 ori a ieșit iar a intrat și tot așa ,nu are loc de muncă nu are casă nu are nimic, copilul mi-a fost mie încredințat el fiind obligat la pensie alimentara dar fără program de vizita,nu i sa dat un program de vizita. Eu l-am lăsat mereu să vadă copilul ,să-și petreacă timp cu ea și tot așa numai că acum a început să mă amenințe ,că el îmi ia mie copilul ,vorbește foarte urât și mă amenința de fata cu copilul și multe altele,acum întrebarea mea este ii pot interzice sa mai ia copilul până își obține el un program de vizita? Îl las și vadă dar sa nu ii mai dau sa plece cu ea ....pentru că nu știu unde se duce și ce face ....? Și mai ales că vorbește foarte urât de fata cu copilul
30.08.2018 22:07:58 Votează 00

Distribuie