Se incarca...

Incompatible browser

Lege5 supports the following browsers

Forum > Q&A Juridic > Diverse teme juridice
Question without answer

0 0

Sesizare către Ambulanţă

1251 Views • 2 AnswersCreated by Zaharia Anca • Last answer 3 years ago by marika • Last update at 5/25/2016 11:12:18 PM

Zaharia Anca
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Student

Bună seara

Vreau să fac o sesizare către Serviciul de Ambulanţă. Mă puteţi ajuta cu un exemplu sau să-mi spuneţi cum ar trebui să arate

5/25/2016 11:12:18 PM Vote 00

Share

• Marius
    • Consultant management

Nu există un model anume, deci scrieţi cum ştiţi dvs. mai bine, cât mai citeţ cu putinţă (preferabil la un PC). Nu uitaţi să dataţi sesizarea şi s-o semnaţi,.

Edited on 5/27/2016 6:34:10 PM Vote 0 0

Share

• marika
    • Economist-şef

SESIZARE

Către: Denumirea Autorității

Adresa expeditorului

Nr. Tel./Fax

E-mail:

Subsemnatul(a)______________________________________ identificat(ă) cu buletin /carte de identitate seria_____ nr.____________, CNP [__]__]__]__]__]__]__]__]__]__]__]__]__], vârsta ____ani, domiciliat(ă) în jud. _______________ loc. ___________________ str._______________________ nr. ___ bl._______ sc._______ et.____ ap

Prin prezenta vă relatez următoarele :

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Attachments

Created on 5/31/2016 11:59:59 AM Vote 0 0

Share